Możliwości dołączenia do firmy

Stanowisko pracy - Magazynier (Miejsce pracy: Stargard)

Opis stanowiska:

•    obsługa ręcznego wózka paletowego
•    kompletacja i pakowanie towaru do wysyłek
•    zabezpieczanie towaru do wysyłki
•    weryfikacja dostaw
•    przyjmowanie zwrotów na magazyn

Wymagania:

•    wykształcenie techniczne
•    uprawnienia do obsługi wózków widłowych
•    co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
•    dbanie o porządek w magazynie
•    umiejętność pracy w zespole
•    dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
•    obowiązkowość, terminowość, przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur
•    umiejętność organizacji pracy i poszukiwania rozwiązań
•    umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:

•    referencje od poprzedniego pracodawcy
•    prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

•    atrakcyjne warunki zatrudnienie
•    pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku
•    miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
•    nowoczesne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres email: logistyka@metabo.pl

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Metabo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.