Állásajánlatok

Szerviz munkatársat keresünk, teljes munkaidőben, júliusi kezdéssel.

Elvégzendő feladatok:

-        Szerszámgépek javítása

-        Telefonos ügyfélszolgálat

-        Helyi vevőszolgálati teendők

Elvárások:

-        Középfokú végzettség

-        Villanyszerelői vagy kisgép-, illetve háztartásigép szerelői ismeretek

-        Számítógépes programok ismerete (Word, Excel, Outlook stb…)

-        Problémamegoldó képesség

-        Önálló munkavégzés

-        Jó kommunikációs készség

-        Precíz és felelősségteljes munkavégzés

-        Csapatszellem, rugalmasság

-        Minimum B-kategóriás jogosítvány

Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

-        Családias környezet

-        Versenyképes fizetés

-        Cafeteria

 Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét várjuk a miklos.biro@metabo.hu  e-mail címre.

Kapcsolattartás - Személyzeti részleg

Postacím:

Metabo Hungária Kft.
Személyzeti & Szociális kérdések
1103. Budapest, Noszlopy u.30.

e-mail: info@metabo.hu