Nabídky volných pracovních míst

Obchodní asistentka

Hledáme do našeho kolektivu obchodní asistentku

Náplň práce:

  • koordinace podkladů pro vystavování faktur, fakturace
  • zpracování přijatých faktur; kontrola všech finančních dokladů, zadávaní
  • úprava smluv, dodatků a dalších dokumentů
  • zajišťování běžných provozních věcí a potřeby - hygienické a kancelářské potřeby, komunikace s úklidovou firmou
  • evidenci pošty
  • administrativní podpora obchodního oddělení
  • organizovaní meetingů, firemní akce
  • poskytovat podporu pro kolegy
  • zadávání dat do sytému Navision, CRM
  • pracovat pravidelně s daty v Excelu
  • věnovat se i klasickým administrativním činnostem

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou nebo vysokoškolské
  • středně pokročilý/á uživatel/ka Microsoft Office (Word / Excel / Outlook)
  • schopnost samostatné práce, rozhodování
  • smysl pro detail, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • komunikativní AJ nebo NJ – komunikace, překlady
  • zodpovědný a samostatný přístup k práci
  • organizační schopnosti, flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
  • dlouhodobou perspektivu
  • možnost dalšího osobního a profesního růstu

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Těšíme se na Vaše CV.

Prosíme zasílejte na E-Mail (max. 4 MB).

Kontakt

Metabo s.r.o.

Královicka 1793

25001 Brandýs nad Labem

IČ: 25714490

DIČ: CZ25714490

Tel: 326 904 455

Fax: 326 904 456

e-mail: info@metabo.cz

Servisní oddělení - OPRAVY:

Pavlína Koukalová

Tel.: 326 904 457

E-mail: servis@metabo.cz

Servisní oddělení - NÁHRADNÍ DÍLY:

Šárka Kučerová

Tel.: 326 907 602

E-mail: sarka.kucerova@metabo.cz